Polish Open Cup - Opole ponownie medalowe

W dniach 19-20 listopada w Opolu odbyła się kolejna edycja Polish Open Cup - międzynarodowego pucharu Polski w taekwondo. W szranki organizowanej przez Polską Unię Taekwondo imprezy stanęło 520 zawodników z Polski, Ukrainy, Mołdawii, Rosji, Czech i Irlandii. Nie zabrakło wśród nich reprezentantów LKSW Dan. Ich łupem padło 16 złotych, 12 srebrnych i 19 brązowych medali. To nieco mniej niż rok temu, ale wówczas nasz skład był prawie o jedną trzecią liczniejszy. Największy łup medalowy zapisał na koncie Paweł Zdun, który tryumfował w układach dowolnych, walkach juniorów semi-contact i light-contact, a dodatkowo wystartował także wśród seniorów zdobywając złoto w semi-contact i brąz w light-contact. Trzykrotnie na podium stawali Jakub Wieczerzak, Albert Podstawka, Igor Głowienka i Filip Żaczek. Tradycyjnie już w dwóch konkurencjach układów obsadziliśmy całe podium.