Srebro Pawła na Austrian Classics!

W dniach 15-17 kwietnia w Innsbrucku odbyły się zawody Pucharu Świata w kickboxingu - Austrian Classics. W szranki jednej z największych europejskich imprez WAKO, zaliczanej do wielkoszlemowego cyklu World Kickboxing Series, stanęło prawie 2500 zawodników. W składzie reprezentacji Polski znalazł się zawodnik LKSW Dan Świdnik Paweł Zdun. Aktualny wicemistrz Europy juniorów również w Innsbrucku wywalczył srebro w walkach light-contact do 63 kg. W drodze do medalu pokonał kolejno Węgra, Belga i Bułgara. W finale, tak jak na mistrzostwach Europy, jego przeciwnikiem był znakomity brytyjski zawodnik Elijah Everill i ponownie to Anglik okazał się lepszy. Paweł startował także w formule pointfighting, gdzie po wygranym pierwszym pojedynku przeciwko zawodnikowi węgierskiemu ze słynnego Kiraly Team w drugiej walce uległ niestety Włochowi. Srebrny medal Austrian Classics jest kolejnym ogromnym sukcesem zawodnika LKSW Dan, który obecnie przygotowuje się do udziału w mistrzostwach Polski oraz do następnego turnieju World Kickboxing Series - Hungarian World Cup, który odbędzie się w połowie maja w Budapeszcie.