Zgrupowanie międzyklubowe

Rok 2023 zakończyliśmy międzyklubowym seminarium dla naszych młodszych zawodników. Gościnnie wzięły w nim udział zawodniczki z klubu Majster Team Dęblin oraz ich trener Adam Majsterek III dan taekwon-do. Z naszej strony zajęcia prowadzili trenerzy Piotr Bernat i Łukasz Staiński. Odbyły się cztery jednostki treningowe poświęcone tak walce sportowej, jak i tradycyjnemu taekwon-do. Sporym wyzwaniem, ale i dobrą zabawą dla uczestników były różne sposoby wykonania pierwszego układu - Chon-Ji: hana-dul, matematyczny, siłowy i w pudełku ???? Spotkanie to było zarazem wstępem do bliższej współpracy klubów ITF UNION z Lubelszczyzny - działa tu już pięć klubów zrzeszone w tej organizacji. W lutym spotkamy się w Stężycy koło Dęblina na ogólnopolskim seminarium taekwon-do.

Świątecznym szkoleniem podsumowaliśmy realizację zadania publicznego wspieranego przez Gminę Miejską Świdnik pod patronatem burmistrza Waldemara Jaksona. Już wkrótce nowe projekty!