Puchar Polski w Węgrowie

Sześciu zawodników naszego klubu wywalczyło sześć medali na Pucharze Polski kadetów i juniorów w kickboxingu formuły light-contact, jaki w sobotę 18 listopada rozegrano w Węgrowie. Wśród zawodników 25 klubów nasi reprezentanci zajęli następujące miejsca:

- Kacper Kuraś - złoto kadeci starsi -42 kg,

- Paweł Bielecki - złoto kadeci starsi -52 kg,

- Kacper Glowienka - złoto kadeci starsi -57 kg,

- Igor Głowienka - srebro kadeci starsi -57 kg (po finale że starszym bratem Kacprem),

- Paweł Wilczopolski - złoto juniorzy -69 kg,

- Michał Błaziak - srebro juniorzy -79 kg.

Na szczególne wyróżnienie zasłużył Paweł Wilczopolski, który oba swoje pojedynki zakończył wygranymi przed czasem przez przewagę techniczną (15 punktów przewagi u dwóch sędziów). Warto wspomnieć, że wiele walk było niezwykle zaciętych i wyrównanych - tym większe gratulacje dla naszych rywali za dobre pojedynki. W klasyfikacji punktowej klubów LKSW Dan był trzeci, a medalowej - drugi za czterokrotnie liczniejszą ekipą Jurajskiej Akademii Sportu Łazy.