Akademia Kawashi - seminarium

Święto Niepodległości spędziliśmy w tym roku treningowo. Podczas trzeciego, ostatniego w tegorocznym cyklu "Spotkania z mistrzami" seminarium gościliśmy 11 listopada w Świdniku instruktorów Akademii Kawashi z Siedlec. Klub ten specjalizuje się w mało jeszcze znanej w naszym kraju, a niezwykle ciekawej formie rywalizacji w kickboxingu - formach łączących elementy akrobatyki, tradycyjnych sztuk walki i pokazów z bronią. Podczas seminarium nasi zawodnicy mogli spróbować ćwiczeń akrobatycznych, pokazowych kopnięć, przećwiczyć przykładowe kombinacje do układów dowolnych, a nawet zapoznać się z trzema rodzajami broni (kij, kama i nunchaku). Było dynamicznie, ciekawie i inspirująco. Mamy nadzieję, że konkurencje form będą się rozwijać w polskim kickboxingu, a kolejne kluby zdecydują się korzystać z wiedzy naszych gości. My w każdym razie czekamy na kolejne spotkania!

Imprezę wsparł Powiat Świdnicki w Świdniku w ramach realizacji zadania publicznego - dziękujemy za pomoc w trzeciej już edycji naszego projektu!