Seminarium - Emilia Szabłowska

21 października 2023 r. w Łęcznej odbyło się kolejne klubowe szkolenie z zaproszonym gościem. Tym razem odwiedziła nas Emilia Szabłowska - trenerka NINJA Academy Warszawa oraz kadry narodowej kadetów w kickboxingu w formule pointfighting. Szkolenie było częścią trzeciej edycji programu bezpłatnych zajęć "Szukamy mistrzów" wspieranego przez Gminę Łęczna. Było to już czwarte w historii seminarium, jakie trenerka Emilia poprowadziła w naszym klubie. Podczas zajęć w dwóch grupach treningowych młodsi szkolili podstawy kickboxingu, zaś starsi zawodnicy mieli okazję poćwiczyć przed zbliżającym się Pucharem Polski Pointfighting Grand Prix 2023, którego gospodarzem będzie nasz klub. Dziękujemy Emilii Szabłowskiej za wizytę, a Gminie Łęczna za wspieranie naszych działań już kolejny rok!

Teledysk z seminarium w dziale "Filmy".