Seminarium - Wojciech Wiertel, Pola Stołowska

Pierwsze seminarium w nowym sezonie! W sobotę 23 września 2023 r. odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu klubowych szkoleń dofinansowanych przez Powiat Świdnicki w Świdniku. Gościliśmy u nas duet reprezentantów AZS AWF Warszawa. Zajęcia prowadził Wojciech Wiertel- trener sportów walki, szkoleniowiec warszawskiego klubu, trener klasy mistrzowskiej, a także były utytułowany zawodnik złotej ery polskiego kickboxingu, który zdobył w swojej karierze obok mistrzostw Polski także tytuły amatorskiego i zawodowego mistrza Europy oraz medale MŚ. W jego ślady idzie jego podopieczna Pola Stołowska, aktualna mistrzyni Europy i medalistka mistrzostw świata w gronie kadetek młodszych, która również gościła w Świdniku i jak widać na zdjęciach - zdobyła sympatię zwłaszcza naszych najmłodszych zawodniczek. Treningi dwóch grup były intensywne, ale w miłej atmosferze, a na zakończenie był jeszcze czas, aby wspólnie z Polą przetestować niektóre stosowane w naszym klubie ćwiczenia. Dziękujemy naszym gościom za wizytę i już planujemy kolejne seminaria!

Teledysk tradycyjnie już w dziale "Filmy"