Mistrzostwa Polski w taekwon-do ITFU

27 maja we Wrocławiu odbyły się międzynarodowe mistrzostwa Polski w taekwon-do ITF Union organizowane przez klub Samuraj - największą szkołę członkowską tej organizacji w naszym kraju. Do rywalizacji stanęło około 200 zawodników z Polski i Czech. Ze względu na zbliżający się krajowy czempionat kadetów w kickboxingu tym razem LKSW Dan Świdnik był reprezentowany przez niewielki skład, który jednak w komplecie zameldował się na podium turnieju. Dwa złote medale (w walkach i układach) i puchar dla najlepszego kadeta wywalczył Cezary Matys. Złoto w walkach zapisał na koncie Oliwier Harasim. Dwa srebra przypadły w udziale Igorowi Kwiatkowskiemu, który w układach przegrał finał z Czarkiem Matysem, zaś w walkach uległ po wyrównanym boju zawodnikowi z Częstochowy. Srebra w walkach zdobyli także Jakub Trześniak i Maria Skiba.