Seminarium w Łodzi

W Łodzi w dniach 28-29 listopada odbyło się ogólnopolskie seminarium szkoleniowe taekwondo ITF, które prowadził Jarosław Suska. Uczestniczyło w nim ponad 140 zawodników z kilkunastu klubów całej Polski. Jarosław Suska, posiadacz szóstego dana, to jeden z najwybitniejszych zawodników taekwondo ITF na świecie, sześciokrotny mistrz świata, dwudziestokrotny mistrz Europy i jeden z trenerów reprezentacji Polski. Jego specjalnością są układy formalne, a jego wykonania klasycznych elementów technicznych przez wielu uznawane są za wzorcowe. Wśród uczestników znalazło się troje reprezentantów LKSW Dan Świdnik (sekcja w Piaskach) - Michał Ciesielski, Małgorzata Ciesielska i Emil Dębczuk. Dwudniowe intensywne zajęcia przyniosły dużo nowej wiedzy i były okazją do wymiany doświadczeń z reprezentantami innych klubów i organizacji taekwondo.