Obóz letni w Zawoi

W beskidzkiej Zawoi odbyła się w dniach 18-26 sierpnia kolejna edycja letniego obozu sportowego organizowanego przez Lubelski Klub Sportów Walki Dan. W zgrupowaniu wzięło udział 60 taekwondoków z trzech współpracujących klubów – obok zawodników Dana ze Świdnika, Łęcznej i Milejowa były to ekipy PKSW Azja Pabianice i KS Knock-Out Team Bełchatów. Zajęcia w czterech grupach szkoleniowych prowadzili Piotr Bernat (VI dan), Grzegorz Sokołowski (IV dan), Krystian Gortat (III dan), Piotr Kowalski (II dan) oraz Łukasz Staiński (I dan). Gościnnie do Zawoi przyjechali także bułgarscy mistrzowie kickboxingu, Ivaylo i Borislav Radulov, którzy przez dwa dni prowadzili ciekawe zajęcia pointfighting. Nie zabrakło także atrakcji pozasportowych – wycieczki pieszej, zwiedzania, wyjścia do parku linowego, wyjazdu do skansenu w Zubrzycy i obozowych gier w klimacie "Gwiezdnych Wojen". Na zakończenie odbył się egzamin na stopnie uczniowskie w taekwondo. Więcej zdjęć z obozu znajduje się w galerii.