Zakończenie sezonu z Fun Sport!

1 lipca w Aktywnym Miasteczku Fun Sport nad Zalewem Zemborzyckim odbyło się tradycyjne już podsumowanie sezonu sportowego 2017/18 w LKSW Dan Świdnik. W pikniku wzięło udział ponad 80 dzieci i młodzieży ze wszystkich sekcji klubu, a także trenerzy, działacze i rodzice. Podsumowano także klubowy ranking za mijający sezon i wręczono wyróżnienia dla najlepszych zawodników, którymi okazali się:
- Paweł Wilczopolski - najlepszy zawodnik sezonu w klasyfikacji ogólnej (także wśród młodzików)
- Oliwia Frączyk - najlepsza zawodniczka sezonu w klasyfikacji ogólnej
- Małgorzata Ciesielska - najlepsza zawodniczka w kategorii junior/senior
- Daniel Cur - najlepszy zawodnik w kategorii kadetów
- Maksymilian Szłapa - najlepszy zawodnik w kategorii dzieci.

Dodatkowe wyróżnienie odebrał Daniel Marciszkiewicz za zaangażowanie w działalność na rzecz klubu.
Jak co roku w czterogodzinnej zabawie nie przeszkodził nawet przelotny deszcz i dość niska temperatura. Do dyspozycji uczestników była ściana wspinaczkowa, dmuchańce, strzelnica z wiatrówką i łukami, przejażdżki quadem, nie zabrakło też grilla i ogniska.

LKSW Dan Świdnik składa podziękowanie formie Fun Sport Marek Piszczek za przygotowanie kolejnej wspaniałej imprezy integracyjnej!